Bij Berghorst & Bos Wijnen hebben we een passie voor mooie wijnen en alles wat hierbij komt kijken. Deze passie delen we graag met onze afnemers/relaties, op deze wijze proberen wij een steentje bij te dragen in de ontwikkeling, kwaliteit en verkoop van onze afnemers.
Wij zitten dan ook naast u aan tafel en niet tegenover u. Onze filosofie is ‘’partnerschap’’. De gehele bedrijfskolom moet compleet zijn. Van begin tot eind. Als wijnimporteur nemen wij hierin onze verantwoordelijkheid.
Berghorst & Bos Wijnen is uw partner in:
Wij werken met een standaard kwaliteitsprocedure zodat wij kwaliteit altijd kunnen garanderen. De juiste wijn op het juiste moment, wijnen met karakter, een wijn die elders niet verkrijgbaar is, een goede prijs-kwaliteitverhouding en service op het moment dat u dit van ons verwacht. Dat bieden wij.
Dankzij onze jarenlange ervaring als wijnimporteur en horecaleverancier begrijpen we als geen ander wat u wenst. Dat maakt Berghorst & Bos Wijnen tot meer dan zomaar een wijngroothandel!
”Wij zijn uw partner in wijnpassie. Met onze kennis van horeca kunnen wij u goed adviseren. Wij hebben exclusieve wijnen die u nergens anders tegenkomt!”